iktisat


En fazla danışmanlık talebi gelen bölümlerden biri olan iktisat bölümünde eğitim alan öğrencilere akademik danışmanlık hizmet sunmaya devam etmekteyiz. Özellikle bizi arayan öğrenciler tez yazımında, proje hazırlanmasında talepte bulunurlar. Bunun yanında sunum, makale konusunda da yardımcı olmamız için bizi arayan birçok öğrenci bulunmaktadır.

Kapsamı itibarı ile çok geniş konuyu içeren iktisat bölümü, zorunlu ya da seçmeli alan öğrenciler tarafından zor bölüm olarak tanımlanır. Daha çok teorik bilginin verildiği bu disiplinde öğrencilere çok fazla ödev yükü verilir. Zorlanan öğrenciler destek almak için bizi arar, biz de kendilerine hemen yardımcı olmaktayız.

Tez danışmanlığı almak istediğini söyleyen iktisat fakültesi öğrencilerine konu buluyoruz, konu yanında, düzenleme yapma hakkında yardımcı olmaktayız. Bir diğer ödev ise makale yazımıdır, makale yazmada sorun yaşayanlara hizmet sunulur.

Bazı öğrenciler sadece Türkçe danışmanlık verdiğimizi sormakta, hayır aynı zamanda İngilizce destek de vermekteyiz. Bunlardan yararlanmak için ne yapmalıyım diyenlere bir hatırlatma yapalım, almak istediğiniz destek talebini bize öncelikle iletin, sayfa sayısını, teslim tarihini, ve bilmemiz gereken diğer detayları bize iletin en kısa zamanda size dönüş yapıp danışmanlık vermeye başlayalım.