İş sağlığı güvenliği


İş sağlığı ve güvenliği bölümünde öğrenim gören öğrencilere bilimsel akademik danışmanlık hizmeti vermekteyiz. Lisans, yüksek lisans, master, doktora seviyesindeki üniversite öğrencilerine ihtiyaç duydukları konu hakkında danışmanlık desteği verilir.

Üniversitelerin yüksek lisans, master programlarında açılmaya başlamasıyla eleman açığını kapamayı planlayan idari sistem, her fabrikaya iş sağlığı ve güvenliği uzmanı kadrosunu mecburi tutması ile üniversite öğrencileri bu alana yönelmeye başladı.

Tez yazma aşamasına gelen öğrencilere öncelikle konu seçiminde yardımcı oluyoruz, konu tespiti yapıldıktan sonra konu önerisi hazırlama, taslak çıkarma , geçici kaynak sunma hakkında da danışmanlık desteği vermekteyiz. Tez hazırlama dışında proje yazım aşamalarında da destek veriyoruz.

Bunlara ilave olarak makale ödevi olan öğrencilere makalede, sunumda yardımcı olmaktayız. Bazı iş güvenliği öğrencileri bize hangi dilde destek veriyorsunuz demektedir. Hem İngilizce hem de Türkçe yardımcı olunur.

Çalışma alanı geniş olan öğrencilerin, yüksek lisans programını tamamladıktan sonra doktora programlarına ya da iş hayatına geçtiğini görmekteyiz. Özellikle son yıllarda işçi ölümleri neticesinde hükümet uzman yetiştirmeye karar vermiştir. Üniversite öğrencilerine akademik destek verdiğimiz gibi akademik çalışmalarında aktif destek vermekteyiz.

Bizi arayın size en kısa zamanda danışmanlık desteği sunmaya başlayalım.