İşletme yönetimi


İşletme yönetimi ile ilgili birçok lisans, yüksek lisans, MBA öğrencisi işletme yönetimi hakkında soru sormakta, sorularına cevap beklemektedir. Kısaca MBA anlamına gelmektedir, master yapan öğrenciler için en ideal bölümlerden biri olduğunu söyleyebiliriz.

Bu eğitim aslında Amerika’da çok yaygın olmakla beraber ülkemizde de son zamanlarda popüler hale gelmeye başladı. İşadamları ya da daha iyi şartlarda çalışmak isteyenler bu programı tamamlayıp kariyer basamaklarında ilerlemek ister. Peki biz işletme yönetiminde okuyan öğrencilere nasıl yardımcı olmaktayız.

Klasik anlamda eğitim almayan bu öğrenciler lisansta öğrendiklerini kısa sürede hatırlayamaz, bu yüzden önlerinde iki ihtimal vardır, ya bırakmak ya da devam etmek. Devam kararı alan birçok öğrenciye yardımcı olduk. Aldıkları dersler ileri derecede olduğu için zordur. Örnek vermek gerekirse, istatistik lisans bölümlerinden daha zordur, aynı şekilde, ekonomi, muhasebe ve diğer dersler daha ağır işlenir.

İşletme yönetiminde öğrenim görenlere haftalık ödevler, projeler, sunumlar verilir. Ödevini yaptırmak, projesini hazırlatmak, tezini yazdırmak isteyenlere kısa süre içinde yardımcı olmaktayız.

Bizi arayın size hemen deneyimli ekibimiz ile destek sunalım.