Maliye


Lisans, master, yüksek lisans maliye öğrencilerine danışmanlık hizmeti sunmaktayız. Kamu maliyesi olarak da bilinmektedir. En zor bölümlerden biri olduğu için öğrenciler genelde ödev hazırlarken, proje yaparken, tez yazarken destek alma yolunu seçerler. Bu sebeple bizi arayıp yardım isteyen birçok öğrenci mevcuttur.

Maliye tez hazırlama desteği almak için bizi arayan öğrencilere talepleri doğrultusunda yardımcı olmaktayız. Konu arayan öğrencilere alternatifli konu örnekleri sunmaktayız. Ayrıca danışman hocaya sunmak için öneri hazırlamakta ve düzenleme gereken yerleri de hızlı şekilde düzeltmekteyiz.

Zor bölüm olduğunu söyledik ancak bizim için sorun değil, çünkü bu konuda destek verecek ekibimiz maliye mezunu yüksek lisans, doktora yapan akademisyenlerden oluşmaktadır. Hızlı, güvenilir, zamanında teslim prensiplerimiz için bizi seçebilirsiniz.

Bizi aradığınızda sizden isteyeceğimiz bilgileri yazmak gerekirse, önce konuyu ve çalışmanızı bizimle paylaşmanız gerekir. Teslim edilecek tarihi, kaç sayfa çalışma olması gerektiğini son olarak da Türkçe ya da İngilizce mi olacağını bize bildirmeniz yeterlidir.