Tez Merkezi


tez merkezi

tez merkezi

Tez merkezim. net sitesi olarak lisans ve yüksek lisans öğrencilerine danışmanlık aşamalarında destek sunmaktayız Tez yazma aşamasına gelen öğrencilerin korkulu rüyasıdır bu çalışma. Bu yüzden site olarak gerek lisans öğrencilerine gerek yüksek lisans öğrencilerine hizmet vermekteyiz. Tüm üniversite öğrencileri için akademik hizmet vermekteyiz. Bilgi birikimi olan, deneyimli, tez yazımında birçok çalışmada yer alan ekibimiz size beklentilerinizin üzerinde bir çalışma yapacaktır.

 

Tez Yazım Merkezi

Tez sitesi olarak uzun zamandan beri lisans ve lisansüstü öğrencilerine yazım ve düzenleme konusunda sizlere akademik alanda destek veriyoruz. Bunun yanında master öğrencilerine ve doktora yapıp da bitirmesi gelen öğrencilere de destek sunmaktayız.

Hangi siteye güvenebilirsiniz,  google da arama yaptınız birçok site ile karşılaştınız. Neye göre karar vereceksiniz. Yapacağınız en önemli şey, telefonu açıp yetkili kişi ile konuşmaktır. Konuştuğunuz kişinin konusuna ne kadar hakim olduğuna dikkat edin ve sizi ikna edip edemediğini anlamaya çalışın. Abartılı ve yerine getirilmesi imkansız sözleri verip vermemesidir.

Danışman ekibimiz deneyimli, konusuna hakim ve bu süreçte sizin beklentilerinizi karşılayacak kişilerden oluşmaktadır. Merkezimiz ile çalışmak sizi fazlasıyla mutlu edecektir. Bunun yanında ödev, proje çalışmalarınızda da bizden destek talep edebilirsiniz.

Ekibimiz sürekli olarak ösym tez merkezi ve yök te mevcut bulunan tezleri takip etmektedir.  Ankara , İstanbul , İzmir , Bursa gibi büyük şehirlerin yanında Tüm Türkiye’ye hizmet vermekteyiz. Merkez olarak faaliyet gösterdiğimiz için ödev ve tez yazımında uzun yıllardan beri elde ettiğimiz deneyimi sizinle paylaşmak isteriz.

Tüm bölümlerin ve konuların detaylarına vakıfız, bizi aradığınızda sizden konu bilgisini alırız ve kendi arşivimizde geniş bir arama yaparız.Akademik acil başvurularınızı hemen dikkate alıp kısa zamanda taslak hazırlayıp size sunuyoruz, hocanızdan konu ve taslak onayı aldıktan sonra yazımına başlıyoruz ve belirlediğimiz tarihte hazırlanmış size sunuyoruz.