Uluslararası İlişkiler


Uluslararası ilişkiler öğrencilerine akademik hizmetlerimiz olan ödev, proje, makale, sunum, tez yazımı konularında danışmanlık desteği vermekteyiz. Master, yüksek lisans eğitimi alan öğrenciler yanında lisans bölümlerinde zorunlu ya da seçmeli ders alanlara yardımcı olmaktayız.

Tez yazımı hakkında danışmana ihtiyaç duyan öğrencilere verdiğimiz desteği kısaca anlatmak isteriz, öncelikle uluslararası ilişkiler ile alakalı konu seçiminde çalışma yapmaktayız. Bana sorarsanız tez hazırlarken en zor olan nedir diye soracak olursanız cevabım konu belirlemedir derim. Bu aşamayı aşanlar hızlı şekilde diğer çalışmaları yapabilir. Uluslararası ilişkiler öğrencilerine düzenleme çalışmaları sonrasında, makale yazımı, sunum hazırlama hakkında da yardım etmekteyiz.

İçerik bakımından çok geniş alana hitap eden bölümün birçok alt departmanı vardır, geniş danışman kadromuz size beklentilerinizin üstünde hizmet vermektedir. Makale yazım, sunum hazırlama aşamalarınızda biz hazırız.

Türkçe çalışmalar yapabildiğimiz gibi İngilizce olarak da katkı vermekteyiz. Bizden destek alabilmek için yapmanız gereken almak istediğiniz çalışma hakkında bize detayları iletmenizdir. Biz de kısa sürede danışman hocamıza iletip size daha kaliteli yardımı sunmak için hareket etmekteyiz.