Tez için anket çalışması taleplerini lisans, yüksek lisans, master ve doktora öğrencileri tarafından gelmektedir.Sosyal bilimler ve mühendislil bilimlerinde birçok tezde, spss analiz , anket oluşturma, anket yapma ve sonuçlarının değerlendirilmesi istenir. Tez için anket çalışması birçok tezde kullanıldığından hazırlanacak tezde spss olup olmadığını sorarız.

Tez için anket çalışması yapan ekibimiz deneyimli analiz konularına, analiz yorumlama konularına hakim , istatistikte uzman kişiler tarafından yapılmaktadır. Bu yüzden yapılan anket çalışmasında yüksek başarı elde ederiz. Tez için anket çalışması hem Türkçe hem de ingilizce olarak hazırlanıp tezinize entegre edilir. Genelde lisans, yüksek lisans, master ve doktora tezi yazan öğrenciler tezin içerik kısmını kendileri hazırlayıp bizden sadece analiz , anket, yorumlama, spss desteği talep ettikleri gibi , tezin diğer kısımlarında da yardım isteyen üniversite öğrencileri de olmaktadır.

Tez için anket çalışması isteyen öğrenciler bize tezim için anket yaptırmak istiyorum, tezim için spss yaptırmak istiyorum, tezime anket yaptırmak istiyorum, anket hazırladım, uygulamak istiyorum, anketime spss sonuçları istiyorum, anket soruları hazırlatmak istiyorum, anket için soru örnekleri, örnek anket soruları, anket yapanlar, spss yapanlar diye arama yaparak bize ulaşır.

Tez için anket çalışması yaptırmak istiyorum diyenlerden talebimiz, talep ettiğiniz akademik çalışma ile ilgili olarak bize detaylı mail yollamalarıdır. En küçük detayları bile atlamamanızı istiyoruz. Eksik kalan kısımlar, ileride tezde ciddi sorunlara yol açabilir, bununla birlikte Tez için anket çalışması hazırlatmak isteyenler, teslim tarihi, anket uygulaması kaç kişiye yapılacağını ve ingilizce mi yoksa türkçe mi olacağını bize bildirmeleri gerekir.

Bizi arayın size en kısa zamanda akademik destek sunalım.

Anket çalışması
Share
Share
WhatsApp'tan yazın