Tez Yazım Kılavuzu, tez yazan lisans ve yüksek lisans öğrencileri için oldukça önemlidir. Tez yazan üniversite öğrencileri yazdıkları tezin hangi şablona göre olacağını bu tez yazım kılavuzunu esas olarak hazırlar. Tez danışman hocaları, tez yazma ödevini verdiğinde öğrencilere, üniversite tez kılavuzuna göre yazılması maddesini özellikle hatırlatır.

Tez yazım kılavuzu

Tez yazım kılavuzu her üniversiteye göre değişiklik gösterir. Bazen fakülteler arasında , bazen de enstitüler arasında tez yazım kılavuzu değişiklik gösterir. Bu yüzden tez yazdırmak isteyen üniversite öğrencileri tez yazdırmaya karar verdiğinde bize hangi üniversiteye göre tez yazım kılavuzunun esas alınacağını bize bize bildirmeleri gerekir. Tez hazırlama, tez yazımı ve tez düzenlemesi konularında bize güvenebilirsiniz.

Tez yazım kılavuzuna göre düzenleme yaptırmak isteyen lisans, yüksek lisans, master, doktora öğrencilerine yardımcı olmaktayız. Tezinizi yazdınız, tez danışmanınız sizden üniversitenizin kılavuzuna göre düzenleme yapmanızı istedi, biz de kılavuza göre düzenleme çalışmalarınızı yapmaktayız.

  • Lisans tez düzenlemesi
  • Yüksek lisans tez düzenlemesi
  • Master tezi düzenlemesi
  • Tezsiz yüksek lisans tez düzenlemesi
  • Doktora tez düzenlemesi 

konularında destek almak isteyenlere yardımcı olmaktayız.

 

Tez düzenlemesi nasıl yapılır, konu ile ilgili detaylı bilgiyi bulabilirsiniz. Tez düzenlemesi

 

 

tez yazım kılavuzu
tez yazım kılavuzu

 

 

 

 

 

Share
Share
Share
WhatsApp'tan yazın