En fazla danışmanlık talebi gelen bölümlerden biri olan iktisat bölümünde eğitim alan öğrencilere akademik danışmanlık hizmet sunmaya devam etmekteyiz. Özellikle bizi arayan öğrenciler tez yazımında, proje hazırlanmasında talepte bulunurlar. Bunun yanında sunum, makale konusunda da yardımcı olmamız için bizi arayan birçok öğrenci bulunmaktadır.

İktisat tezi yazılır

Kapsamı itibarı ile çok geniş konuyu içeren iktisat bölümü, zorunlu ya da seçmeli alan öğrenciler tarafından zor bölüm olarak tanımlanır. Daha çok teorik bilginin verildiği bu disiplinde öğrencilere çok fazla ödev yükü verilir. Zorlanan öğrenciler destek almak için bizi arar, biz de kendilerine hemen yardımcı olmaktayız.

İktisat projesi yazılır

Tez danışmanlığı almak istediğini söyleyen iktisat fakültesi öğrencilerine konu buluyoruz, konu yanında, düzenleme yapma hakkında yardımcı olmaktayız. Bir diğer ödev ise makale yazımıdır, makale yazmada sorun yaşayanlara hizmet sunulur.

İktisat analizi yapılır

Ekonometrik analiz yaptırmak isteyen öğrencilere kısa süre içinde analiz desteği vermekteyiz. İktisat analizi yapılır.

Bazı öğrenciler sadece Türkçe danışmanlık verdiğimizi sormakta, hayır aynı zamanda İngilizce destek de vermekteyiz. Bunlardan yararlanmak için ne yapmalıyım diyenlere bir hatırlatma yapalım, almak istediğiniz destek talebini bize öncelikle iletin, sayfa sayısını, teslim tarihini, ve bilmemiz gereken diğer detayları bize iletin en kısa zamanda size dönüş yapıp danışmanlık vermeye başlayalım.

İktisat tezi yazılır, projesi hazırlanır
Share
Share
WhatsApp'tan yazın