Tezmerkezim.net Boğaziçi Eğitim Danışmanlık şirketine bağlı olarak faaliyet gösteren bir site olarak kurulmuştur. Boğaziçi Eğitim Danışmanlık, eğitim sektöründe yaklaşık 20 yıldır üniversite öğrencilerine özel ders ve ödev hizmeti sunmaktadır. Tezmerkezim.net özellikle tez yazımında, tez düzenlemesinde, lisans ve yüksek lisans öğrencilerinin ödev ve projelerinde yardımcı olmaktadır.

Tez Danışmanlarımız ağırlıklı olarak Boğaziçi Üniversitesi, Ortadoğu Teknik Üniversitesi, İstanbul Teknik Üniversitesi gibi kendini ispatlamış üniversitelerden mezun yüksek lisansını ve doktorasını tamamlamış olan eğitimcilerden meydana gelmiştir. Tez yazan ekibimiz uzun yıllardır tez yazmada ve tez düzenlemesinde uzmanlaştığı için sizi yapılması gerekenler konusunda bilgilendirmektedir. Deneyimli bir ekip ile çalışmak size zaman ve rahatlık duyugusu kazandıracaktır.

Tez yazmada karşılaşılan sorunları bizimle yaşamazsınız, bilgi almak istediğiniz her zaman bize ulaşma durumunuz vardır. İstediğiniz takdirde çalışmanızın son halini isteyebilir, siz de takip edebilirsiniz.

Tez Merkezi olarak çalışmak isteyeceğiniz bir ekip olduğumuzu size iddia ederek söyleyebiliriz. Tez merkezimizi arayın, hemen tezinizi yazmaya başlayalım.

 

tezmerkezim.net

 


tez merkezi
tez merkezi

Tez Merkezi olarak uzun yıllardan beri lisans ve yüksek lisans öğrencilerine ödev, proje ve tez yazımlarında destek veriyoruz. Yaklaşık 1994 ten beri eğitim dünyası içinde bulunan Boğaziçi Eğitim Danışmanlık bünyesinde faaliyet gösteren sitemiz, üniversite öğrencilerine, başta ödev, soru, proje, essay, makale, tez, tez araştırması , tez yazımı , tez düzenlemesi işlerinde hizmet sunmaktadır.

Makaleler, tez incelemeleri, araştırma yöntemleri, meta analiz, yöntem, bulgular, literatür taraması, hipotez sunumları, abstract, ölçek, veri toplama araçları, sunumlar, tablolar .. bunların hepsinde size destek sunuyoruz.

Tez Merkezi olarak, siz değerli öğrenci arkadaşlarımıza sunmuş olduğumuz hizmetlerimizi aşağıda sıralamak gerekirse;

 

Hizmet verdiğimiz alanlar

Lisans Tezi: Lisans tezi, bitirme tezi hazırlama hizmeti sunuyoruz. Uzun yıllar lisans tezi hazırladığımız için bize bu konuda güvenebilirsiniz. Çalışma esnasında tüm bilgileriniz gizli olacaktır. Gizlilik esasına bağlıyız. Lisans tezi yazarken tez yazım kurallarına göre yazmaktayız.

Yüksek Lisans Tezi Yazılır:

Yüksek Lisans öğrencilerine tez hazırlıyoruz. Birçok tez hazırladığımız için kısa sürede yüksek lisans öğrencilerine tez hazırlıyoruz

Master Tezi Yazılır: Master yapan öğrencilere master tezi hazırlıyoruz. Master yaptığınız alan ile ilgili deneyimli ve daha önce de master tezi hazırlamış deneyimli ekibimiz size destek verecektir. İngilizce ve Türkçe olarak master tezinizi hazırlayabiliriz.

MBA Tezi Yazılır: MBA yapan öğrencilere tez yazmada ve ödev yapmada destek veriyoruz. MBA yüksek lisans yapan öğrencilere hazırlamış olduğumuz birçok ödev ve tez mevcuttur. İşletme, finans, sosyal bilimler, hukuk gibi birçok alanda MBA öğrencilerine ödev ve tez danışmanlığı veriyoruz.

Uzmanlık Tezi yazılır: Uzman olmak için eğitim alan öğrencilere uzmanlık tezi hazırlıyoruz. Uzmanlık tezi yazan , tez hazırlayan ekibimiz kısa sürede size uzmanlık tezinizi yazmada destek verecektir.

Ödev Hazırlıyoruz: Lisans ve yüksek lisans öğrencilerine ödev hazırlama desteği veriyoruz. Bölüm, fakülte , sınıf ve konu ayırt etmeksizin ödevlerinizi hazırlamada yardımcı oluyoruz. Konuya ve zorluğuna bağlı olarak çok kısa süre içinde ödevinizi hazırlayıp size teslim ediyoruz. Ödev ücretleri, ödevin mahiyetine, sayfasına , ingilizce olup olmamasına göre değişiklik göstermektedir.

Bitirme Tezi Hazırlıyoruz: Bitirme tezi hazırlamada lisans ve yüksek lisans üniversite öğrencilerine destek oluyoruz. Bitirme tezi hazırlamak birçok üniversite öğrencisi için oldukça meşakkatli bir süreçtir. Biz bu aşamada üniversite öğrencilerine yardımcı oluyoruz. Bize başvuran üniversite öğrencileri için bitirme tezi yazmaya başlarken, tez konusunu belirliyoruz, tez taslağını hazırlıyoruz, danışman hoca onaylayınca tez hocası bitirme tezinizi yazmaya başlıyor. Yazılan kısmı tez hocanıza gösteriyorsunuz ve onay aldıkça , tez danışman hocanızın gösterdiği yönlendirmelere göre tezinize yön veriyoruz. Teslim tarihinde bitirme tezinizi size yolluyoruz, hocanıza gösteriyorsunuz ve bitirme tezinizi tamamlıyoruz. İstendiği takdirde sunum da hazırlayıp size gönderiyoruz.

Dönem Ödevi Hazırlama: Üniversite öğrencilerine verilen dönem ödevlerini hazırlamada hemen yardımcı oluyoruz. Dönem ödevi hazırlarken konuyu ve detayları bize vermeniz yeterlidir. Dönem ödevi hazırlarken, hocanızın vermiş olduğu detaylara göre dönem ödevinizi hemen yazıp size teslim ediyoruz.

Proje Ödevi Yapılır : Üniversite öğrencilerine dönemlik olarak verilen proje ödevlerinde yardımcı oluyoruz. Proje ödevi olan üniversite öğrencileri bize başvurduğunda detayları alır ve hemen çalışmaya başlarız. Proje ödevleri genelde dönemlik olarak verilir ve yapılması istenen bölümler hocaya gösterilir. Proje ödevlerini deneyimli birçok proje yapmış hocalarımız yapmaktadır.

İstatistik Veri Analizi : İstatistik veri analizi ödevleriniz yapılır. İstatistik veri analizi gerektiren ödevlerinizi en kısa süre içinde size teslim ediyoruz. İstatistik ölçme değerlendirme SPSS analiz ödevlerinizi, üniversitelerin istatistik bölümlerinden mezun hocalar yapmaktadır.

Anket Tasarımı yapılır : Anket tasarımı ve anket uygulaması ödevlerinizi yapıyoruz. Anket tasarımı, ödev , proje ve tez yazarken hocanız tarafından belirtilir ve ödeve eklemeniz gerekir. Anket sorularının hazırlanması, anket tasarımı ve anket uygulaması desteği veriyoruz. Anket tasarımı yaparken, soruların belirlenmesi, soruların sorma şekli ve değerlendirmesi oldukça önemlidir.

Bitirme Projesi Hazırlıyoruz : Bitirme proje ödevlerinizi hazırlıyoruz. Bitirme proje ödevi, adından da anlaşılacağı gibi, bitirmek için verilen proje anlamına gelir. Projeyi hazırlayıp teslim edersiniz ve mezun olursunuz. Bu sebeple iyi bir proje teslim etmeniz beklenir. Konusu ne olursa olsun tüm konularda bitirme projesi hazırlıyoruz

Proje Hazırlanır : Lisans ve yüksek lisans öğrencilerine verilen projelerinde yardımcı oluyoruz. Akademisyen ekibimiz ile size en kısa süre içinde yardımcı olmaktayız.

Literatür Tarama : Tez yazmak için veya ödev yapmak için hocanız tarafından verilen literatür taraması ödevleriniz yapılır. Hem Türkçe hem de İngilizce literatür tarama ödevleriniz yapılır.

Proje Raporu Hazırlanır : Verilen proje veya ödevlerinizi için staj için rapor hazırlıyoruz. Proje raporu hazırlıyoruz ve kısa süre içinde size teslim ediyoruz. proje raporunda sizden istenen detayları bize vermeniz yeterlidir.

Sunum Hazırlanır: Lisans ve yüksek lisans öğrencilerine verilen sunum hazırlama ödevlerini yapıyoruz. Sunum hazırlama ödevlerinizde bize sunumda istenen detayları vermeniz yeterlidir. Sunum hazırlama tekniklerine uygun istediğiniz şekilde sunum size teslim edilmektedir.

Kitap Özeti Hazırlanır : Kitap özeti hazırlıyoruz. İngilizce ya da Türkçe kitap özetini istenen kriterlere göre hazırlayıp zamanında teslim ediyoruz. Kitap özeti özellikle sosyal bilimler bölümlerinde okuyan üniversitelilere verilen klasik ödevlerden biridir. Öğrenciler sınav zamanlarında kitap özeti gibi zaman alan ödevleri yapmakta sorun yaşarlar. Bu yüzden bize ödev konusunda başvururlar, kısa zamanda ödevi hazırlar ve teslim ederiz. Kitap özeti ödevi için bizi arayın hemen ödevinizi yapalım.

Kitap-makale analizi : Kitap ve makale analiz ödevlerinizi yapıyoruz. Kitap analizi konusunda birçok üniversite öğrencisine kitap analizi ödevi yaptık bunun yanında makale analizi ödevleri de gelmektedir. Bu konuda da birçok üniversite öğrencisinin makale ve kitap özeti ödevini yaptık

Staj raporu hazırlama : Staj yapan üniversite öğrencileri için staj raporu hazırlıyoruz. Staj raporu yazmak için staj yapmış olduğunuz firma ile ilgili dökumanlara ihtiyacımız olduğu için bu dökümanları bize ulaştırmanız gerekir. Staj dosyası elimize ulaştıktan sonra kısa süre içinde staj raporunuzu hazırlıyoruz.Staj raporuna ihtiyacınız varsa, hemen arayın.

Essay yazma: Hazırlık sınıfında ingilizce eğitim gören üniversite öğrencileri için essay yazıyoruz. Hazırlık sınıfı öğrencilerine essay yazdığımız gibi, hazırlık sınıfını atlamış üniversite öğrencilerine bölüm dersleri ile alakalı essay yazıyoruz. Essay yazma ile ilgili tüm konularda essay yazılır. Psikoloji, sosyoloji, uluslar arası ilişkiler, ekonomi, işletme , mühendislik bilimleri kapsamna giren ders ve konular ile ilgili essay yazıyoruz.

 

Lisans ve Yüksek Lisans Öğrencilerine:

  • Ödev
  • Soru
  • Proje
  • Sunum
  • Essay
  • Makale
  • Tez
  • Tez araştırması
  • Lİteratür araştırması
  • Tez düzenlemesi

konularıında destek vermekteyiz.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir