ucretTez merkezi olarak vermiş olduğumuz hizmetler için ücret, ücretlendirmeyi belirleyen çeşitli faktörler vardır, bunlar hakkında kısaca bilgi vermek isteriz. Çalışması oldukça uzun süre alan ve bilgi birikimi gerektiren bir faaliyet olduğu için ücretlendirme de konudan konuya değişmektedir. Kaynak bulunmasında sorun olmayan konuları yazmak çok zamanımızı almaz. Bu yüzden fiyat verme biraz daha esnektir. Fakat, kaynaklarının bulunmasında zorluk çekilen konularda vereceğimiz fiyat biraz daha değişik olacaktır. Tez yazımında piyasa fiyatı daha çok tezi yazan hocaların talep ettiği ücrete göre değiştiği için size en uygun fiyatı vermek için çalıştığımızdan emin olabilirsiniz.

Bunun yanında piyasada çok ucuza danışmanlık veren yerlerin olduğunu duymaktayız. Ancak şunu ifade edelim, kurumumuza birçok düzenleme talebi gelmektedir. Başka yerlere yaptırılan çalışmaların düzenlemesini bize getiren birçok öğrencimiz oldu. Düzenleme fiyatları en az yazımı kadar olabiliyor. Mantığına uygun olmayan şekilde yazılmış akademik çalışmaların düzeltilmesi çok daha zordur.

Danışmanlık hizmeti almadan önce karar verme noktasında sizinle konuşan kişilerin konuya hakimiyetine ve sizin bu sözlere inanmanız önemlidir. Bu noktada bizi aradığınızda konuya hakimiyetimizi ve sizi ikna edebileceğimizi göreceksiniz. Bunun nedeni, 20 yıldan beri yüksek eğitim piyasasında yer almamızdır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir