Blog açma amacımız tez yazım aşamasına gelen lisans , yüksek lisans, tezsiz yüksek lisans, master öğrencilerine daha güncel bilgiler sunmaktır, bilindiği üzere akademik danışmanlık hizmeti sunmaktayız. Bu süreçte sorun, zorluk yaşayan üniversite öğrencilerine kısa süre içinde destek olmaktayız. Gelişmeleri blog tan takip edebilirsiniz.

Tez Hazırlama

Problem yaşayan tüm lisans, yüksek lisans, master ve MBA öğrencilerine danışmanlık konularında destek vermekteyiz. Öneri hazırlama,  literatür incelemesi hakkında da destek sunulur.

İntihal Oranı Düşürülür

intihal oranı düşürme : intihal oranı yüksek çıkan öğrencilerin makale, proje ve tez çalışmalarındaki intihal oranını kısa sürede düşürmekteyiz. Bunun için raporu bize ulaştırmanız yeterlidir.Literatür taraması çalışmalarınızı bölüm, konu ayrımı yapmaksızın Türkçe ve İngilizce olarak yapmaktayız.

Kitap incelemesi ödev talepleri sitemize gelmektedir. Kitap incelemesi ödevim var, kitap incelemesi yapmam lazım, destek arıyorum, kitap inceleme hakkında yardımcı olacak olan, kitap incelemesi yaptırmak istiyorum diyerek bize ulaşan öğrencilere yardımcı oluyoruz.

Makale incelemesi çalışmalarını da yapıyoruz. Makale inceleme ödev hakkında bize makaleyi yollamanız ve hangi açıdan makalenin incelemesinin yapılacağını bildirmeniz yeterlidir.

 

size destek olmaktayız.

tez hazırlama
Akademik hizmet
Share
Share
Share
WhatsApp'tan yazın