tez hazırlama
tez hazırlama

Tez hazırlama konusunda lisans yüksek lisans, doktora öğrencilerine verdiğimiz hizmetlerden biridir. Tez hazırlama, deneyim, birikim

ve yoğun çalışma gerektiren akademik çalışmadır.Tez yazma kurallarına uygun , akademik kurallara göre kısa zaman içinde tez hazırlıyoruz. Tez hazırlama, seçilen bir konunun akademik kurallara uygun hipotez kurup araştırma yöntemi belirlendikten sonra geçici bir kaynakça oluşturulur. Bu çalışmalar sürerken tez danışmanı ile sürekli görüşmeniz gerekir, tez danışmanınızın yönlendirmelerine göre tezinize yön verilir. Uzun süreden beri tez yazdığımız için elimizde tez hazırlama örnekleri vardır. Tez hazırlama örnekleri bize tez yazmada bize yön verir.

En iyi Tez hazırlama Merkezi

Tez hazırlayan bir çok merkez vardır, Tez hazırlama merkezleri içinde bizi seçmeniz için birçok neden vardır. Hızlı, benzersiz, akademik kriterlere uygun tez hazırlıyoruz.Tez aşamalarında öğrenciye sürekli destek veriyoruz. Tez danışmanı, tezi onaylayana kadar öğrencimize hizmet veriyoruz. Tez merkezi olarak siz öğrenci arkadaşlara destek veriyoruz.

Tez hazırlayan ekibimiz, yüksek lisans ve doktora eğitimini akademisyenlerden oluşmaktadır. Birçok farklı konuda tez yazan ekibimiz, sizin için de yardımcı olmak için hazırdır. Tez Tez yazımını hem Türkçe hem de İngilizce dillerinde yapmaktayız .

Tez yazım merkezi demek, tezi akademik kriterlerine uygun yazmak demektir. Sitemiz ile çalıştığınız takdirde, beklentilerinizin ötesinde çalışma sergiliyoruz.

Tez hazırlama süreci nasıl işlemektedir.

Tez hazırlama için bize ulaşan üniversite öğrencilerinin yapması gereken ilk şey, hazırlatmak istedikleri çalışmayı bize eksiksiz yollamalarıdır. Bize ulaşan akademik çalışmayı aynı gün içinde değerlendirip öğrenciye dönüp bilgi vermekteyiz. İstenen çalışmada gerekli olan tüm bilgilerin bize ulaştırılması önemlidir, ileride muhtemel sorunların yaşanmaması açısından bu konuya önem veriyoruz. Süreç şu şekilde devam ediyor ; tez yazımı için belirlenen akademisyen ile gerekli olduğu durumda öğrenciyi konuştururuz ki en ufak detayları aktarılsın. Anlaşma sağlandıktan sonra öğrencinin istediği periyotlarda tez kısım kısım öğrenciye yollanır.

Nelere dikkat ediyoruz 

Tez hazırlatmak istiyorum diyen öğrencilerin gizliliğine dikkat ediyoruz. Öğrencilerin tüm bilgileri tarafımızda tutulup hoca dahil 3. kişilere asla verilmez. Gizlilik açısından mail adresiniz dışında hiçbir bilginiz bize lazım değildir. Bu açıdan bize güvenebilirsiniz. Gizlilik ile ilgili taahhüdümüze bağlıyız.

Tez merkezi olarak üniversite eğitimi alan, son sınıfa geçen lisans yapan, yüksek lisans yapan, master yapan, MBA yapan öğrencilere yardımcı olmaktayız.

Tez hazırlama sürecini anlatmadan önce, tez hazırlama derken ne kast ettiğimizi kısaca belirtmek isteriz, Tez hazırlama konusunda sizlere tez yazım konusunda danışmanlık hizmeti vermekteyiz. Tez hazırlama esnasında yaşadığınız sorunlar problemler akademik anlamda danışmanlık veriyoruz. Akademik tez hazırlama ciddi bir süreçtir, tez yazım aşamasında yaşayacağınız muhtemel sorunlar için sizlere akademik danışmanlık desteği sunmaktayız.

Bize başvuran üniversite öğrencileri İstanbul, Ankara, İzmir, Bursa, Antalya ve Kıbrıs üniversitelerinde öğrenim görenlere destek veriyoruz. Bu illerin yanında tüm Türkiye’de hizmet veriyoruz. Bizimle iletişime geçebilmek için iletişim sayfasındaki telefon numaraları ile bize ulaşabilirsiniz bunun yanında iletişim sayfasındaki formdan istediğiniz akademik yardımı bize ulaştırabilirsiniz.

Yüksek lisans tez hazırlama

Yüksek lisans tez hazırlama konusunda yüksek lisans öğrencilerine yüksek lisans tez konusu bulma, yüksek lisans tez yazımı, yüksek lisans tez düzenleme konusunda ingilizce ve Türkçe destek vermekteyiz. Bunun yanında yüksek lisans makale hazırlama, yüksek lisans essay yazma, yüksek lisans assignment hakkında destek vermekteyiz. Master öğrencilerine de akademik konularda destek vermekteyiz.

Doktora tez hazırlama ile ilgili de doktora öğrencilerine tez yazımı , doktora makalesi hazırlamada, doktora ödevi konusunda yardımcı olmaktayız. Doktora öğrencilerine Türkçe ve ingilizce olarak destek verilir.

tez araştırmasında yardımcı olmaktayız, bu konuda ortak yapılan hatalarda sizi uyarıyoruz, tez taslağı oluşturmada, kaynakça oluşturmada sizlere yardımcı olmaktayız.

 

 

tez hazırlama
tez hazırlama