Danışmanlığımız bünyesinde bizi sıkça arayan bölüm öğrencilerinden biri halkla ilişkilerdir. Bize ulaşan öğrenciler akademik konularda danışmanlık almak istediğini belirterek bizden destek isterler. Tez hazırlamada, proje yazmada, ödev, sunum, makale konularında zorlandıklarında akla ilk gelen biz oluruz.

Halkla İlişkiler teziniz yazılır

Halkla ilişkilerde hangi konularda yardımcı olmaktayız, öncelikle halkla ilişkilerdeki öğrenciler bizi tez yazımı hakkında sorun yaşadıkları noktalarda arar. Konu belirleyemedim, öneri yapmam lazım, taslak oluşturamadım, içindekiler kısmı nasıl oluyor, literatür taramasını nasıl yapayım ya da tezimi nasıl düzenlerim diyerek bize ulaşmaktadır. Tüm bu konularda yardım isteyen öğrencilere kesintisiz destek verilir.

Halkla İlişkiler projeniz hazırlanır

Bir diğer hizmetimiz makale yazımıdır. Öğrenciler genelde bilimsel içerik oluşturmada sorun yaşar, bu sorunları aşmak için biz buradayız. Sunum ödev taleplerinizi de değerlendirmekteyiz.

Yüksek lisans, masterını halkla ilişkilerde yapan öğrenciler hem çalıştıkları hem de eğitim aldıkları için derslerine, ödevlerine pek zaman ayıramaz. Bu yüzden bizi arayıp aktif destek almak isterler. Bize başvuran tüm üniversite öğrencilerine beklentilerinin üstünde çalışma yapmaktayız. Bunun için yapmanız gerekenler neler.

Halkla İlişkiler makale yazılır

Öncelikle bizi aramanız, ya da iletişim sayfasından bilgi vermeniz gerekir, danışman ekibimiz sizi arayıp hangi konuda desteğe ihtiyacınız olduğunu tespit eder ve acil müdahele eder.

Bizi aramanız yeterlidir.

Halkla İlişkiler teziniz yazılır, projeniz hazırlanır
Share
Share
WhatsApp'tan yazın