Tez düzenlemesi taleplerinizi kısa sürede yerine getiriyoruz. Tezinizi yazdınız, danışman hocanıza götürdünüz ancak hocanızdan bir de azar işittiniz neden çünkü içerik tamam fakat şekil düzenlemesini beğenmedi. Bu sebeple kurumumuza gelen birçok çalışma mevcuttur. Yazılmış olan teze hem içerik hem de yazım kılavuzuna göre düzenleme çalışmasını yapmaktayız.

Tez düzenlemesi yapılır

Tez formatlaması da diyeceğimiz bu akademik çalışmada tez biçiminin istenen kriterlere göre ayarlama çalışmasında sizlere yardımcı olmaktayız. Tez formatlamasında dikkat edilmesi gereken, üniversitenizin yazım kılavuzunuza uygun biçimsel denetimlerin yapılmasıdır. Tez yazım kılavuzuna göre biçimsel çalışma birçok öğrenci için sürdürülmesi ve bitirilmesi zor bir hal alır. Tez yazma başlı başına öğrencinin yüksek eforunu aldığı için , öğrencilerin tez düzenlemesi için yeteri kadar sabrı ve tahammülü kalmaz.

Tez hazırlama çalışmalarından biri olan Tez düzenlemesi, tez biçimsel şekle uygulaması , tez formatlaması çalışmalarında sizlere en kısa süre içinde yardımcı olmaktayız.

Tüm Türkiye için hizmet veriyoruz

Tez düzenlemesi için İstanbul, Ankara, İzmir, Bursa, Antalya ve tüm Türkiyeden gelen taleplere cevap vermekteyiz. Sadece İstanbul, Ankara, İzmir, Bursa, Kocaeli, Antalya dan değil, tüm Türkiye hatta yurtdışından gelen tez düzenlemesi için destek oluyoruz. Tez düzeltme adından da anlaşıldığı gibi hazırlanmış olan tezin üzerinde yapılan bir akademik çalışmadır. İki türkü tez düzenlemesi vardır, içerik düzenlemesi ve biçimsel düzenleme. İçerik düzenlemesi, yazdığınız tezin içeriğinde yapılan düzenlemedir. Tez danışman hocanız bazı bölümlerin çıkarılmasını , bazı konulara daha fazla ağırlık verilmesini isteyebilir.

İntihal düzenlemesi

Ya da tezinizde turnitin programında çıkan intihal oranının düşürülmesini isteyebilir. İntihal oranının düşürülmesi, alıntı sayısının düzeltilmesi, bazı bölümlerin yeni cümleler ile ifade edilmesi bunların hepsi içerik düzenlemesidir. Biçimsel tez düzenlemesi, şekilsel düzenlemede ise tez yazım kılavuzunuza göre tezinizin revize edilmesidir.

Tez düzenleme ücretleri

Tez düzenleme ücretlerini merak eden birçok öğrenci bize tez düzenleme fiyatları ne kadar, tez düzenleme için ne kadar ücret ödemeliyim diye sormaktadır. Bu sebeple , tez formatlama ücretleri, tez format fiyatları ile ilgili düzenleme yaptırmak isteyen arkadaşlardan öncelikli olarak hazırladıkları tezi görmek istediğimizi söyleriz. Tezi görmeden düzenleme ücreti, fiyatı söylemek oldukça zordur.

Fiyat alın

Bu açıdan önce tezinizi yollayın , hemen düzenleme ücretleri konusunda sizi bilgilendirelim. Tez düzenleme programı ile tez düzenlemesi yaptığımız için kısa sürede tez düzenlemesi işlerinizi tamamlayıp teslim etmekteyiz. Tez düzenleme programı bize kısa sürede ve daha doğru tez yazım avantajları sağlamaktadır.

Tez yazımında içindekiler kısmı yazma talepleri ile fazlası ile muhatap olmaktayız. Tez yazmaya başlamak için hocanız sizden içindekiler kısmını yazmanızı ve getirmenizi isteyecektir. Teziniz için içindekiler kısmı yazımı ve düzeltme için bizi arayabilirsiniz

Bizi arayın

Bizi arayın , tezinizi kısa süre içinde düzenleyip size yollayalım. Tez hazırlama, tez yazımı ve tez düzenlemesi konularında bize güvenebilirsiniz.

 

Tez, proje, ödev yaptırmadan önce mutlaka okuyun 

.

BİLGİ VE FİYAT ALMAK İÇİN FORMU DOLDURUNUZ.

Hemen size bilgi verelim.

[contact-form-7 id=”82″ title=”İletişim formu 1″]