Literatür taraması nasıl yapılır konusunda tez yazmak isteyen lisans, yüksek lisans ve doktora tez hazırlayacak öğrenciler bu konuda desteğe ihtiyaç duyarlar. Şunu belirtmek gerekir ki tez yazarken literatür taraması  yapılması önemlidir.Tez yazımı akademik çalışma olduğu için tez yazım tekniğine hakim olmak önemlidir.

Tez yazan lisans, yüksek lisans, master, MBA ve doktora öğrencileri genelde bize tez yazma aşamalarında aklına takılan soruları sorar. Bunlardan biri de tez yazarken literatür taraması nasış yapılır sorusudur. Tez yazmaya başladığınızda danışmanınız sizden tez önerisi yapmanızı ister. Siz de tez konusunu öneri şeklinde form doldurarak hocanıza sunarsınız, bunun yanında hocanız sizden literatür taraması yapmanızı ister. Lİteratür taraması ingilizce ya da türkçe olarak istenebilir.

Kurum olarak literatür taraması yaptırmak isteyen lisans bitirme tezi yazacak öğrencilere, yüksek lisans tezi yazacak olanlara ve doktora tezi yazacak olanlara destek veriyoruz.

tez yazarken literatür taraması çalışmasını yapmaktayız. Akademik hizmetlerden biri olan literatür taraması yapmak birçok öğrenciye zor gelmektedir, profesyonel kadromuz ile kısa süre içinde tez yazımı esnasında tez danışman hocanızın talep ettiği literatür taramasını yapmaktayız. Türkçe isteyen öğrencilere türkçe, ingilizce literatür tarama yaptırmak isteyenlere de ingilizce olarak yazmaktayız.

Genelde öğrenciler bize başvururken literatür taraması yaptırmak istiyorum, literatür tarama örnekleri, örnek literatür taramaları, yüksek lisans literatür tarama örneği, doktora literatür tarama örnekleri arıyorum yazarak bize ulaşırlar.

Literatür taraması