Ödev Merkezi olarak lisans, yüksek lisans, master, MBA, doktora öğrencilerine verilen ödevlerinde, projelerinde, makalelerinde destek vermekteyiz. Bizim için üniversite, fakülte, bölüm, konu ayrımı yapmadan tüm öğrencilere akademik hizmet vermekteyiz.Üniversite öğrencileri için çalışmalarımızı kesintisiz sürdürüyoruz. Lisans ve yüksek lisans öğrencilerine tüm derslerden tüm konularda yardımcı olmaktayız.

Çalışma Sistemimiz Nasıl

Taleplerinizi hemen değerlendirip hemen size geri dönüş sağlıyoruz. İsteklerinizi hem İngilizce olarak hem de Türkçe olarak yapmaktayız. Taleplerinize göre hangi dilde çalışmanız varsa hemen destek olmaktayız. Bunun yanında Türkiye’de okuyan üniversite öğrencilerine yardım ettiğimiz gibi, yurt dışında eğitim alan lisans, yüksek lisans, master, doktora öğrencilerine de yardımcı oluyoruz. Mühendislik, işletme, ekonomi iktisat, muhasebe ve diğer çalışmalarınızda size destek vermekteyiz.

Ödev Merkezi
Akademik danışmanlık

Ödev yapmak, bilgi deneyim ve sabır gerektiren bir iştir. Bunun yanında sorumluluk gerektiren bir iştir. Akademik hizmet alırken çalıştığınız kurum ve kişiler oldukça önemlidir.

 

Hizmet  Prensiplerimiz

İstediğiniz kriterlere uygun : Danışmanlık hizmeti sunarken, en çok önem verdiğimiz konu istediğiniz çalışmayı size sunmaktır.

Özgün : Talep ettiğiniz çalışma benzersiz, başka bir ödeve benzemeyen bir ödevi size sunacağımızı belirtmekteyiz. Özgün, benzersiz, kopyasız bir danışmanlık çalışması teslim alacaksınız.

Zamanında teslim :Kabul ettiğimiz çalışmayı zamanında teslim ederiz, teslim edemeyeceğimiz görevi de almayız. Zamanında teslim edilir.

Makul ücret : Öğrenciler için en uygun koşullardan biri uygun makul fiyatta olmasıdır. Astronomik fiyatlarda olanı kimse kabul etmeyecektir. Bu yüzden ücret, fiyat politikamız öğrenciler için uygun hesaplı olmasıdır.

En çok hangi bölümlerden talep alıyoruz

Merkez olarak gerek lisans gerekse yüksek lisans öğrencilerine eğitim gördükleri bölümlerin derslerine ait olan konularda yardımcı olmaktayız. İstatistiksel olarak baktığımızda bazı ödevlerin fazlaca kuruma geldiğini söyleyebiliriz, örnek vermek gerekirse, endüstri, bilgisayar, işletme , ekonomi, matlab gibi bölümlerin ağırlıklı olduğunu söyleyebiliriz.İster vakıf ister devlet üniversitelerinden pek çok talep gelmektedir. Sizden isteğimiz , çalışmayı teslim tarihini , kelime ya da sayfa sınırını, İngilizce mi olacak yoksa Türkçe mi olacak bize bu bilgileri iletmeniz gerekir.

Share

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Share
Share
WhatsApp'tan yazın